ZŁE filmy

Wśród filmów i klipów opowiadających historię ZŁEGO znajdziecie zarówno te, które nakręciliśmy sami jak i te, które zrobiły o nas media. Każdy przedstawia klub z innej perspektywy i pokazuje wycinek: aspekty sportowe, społeczne, kulturalne, organizacyjne, kibicowskie. Materiały powstawały w różnych momentach rozwoju klubu, jedne podczas pierwszych treningów naborowych (luty 2016), inne pod koniec pierwszej rundy występów naszych obu drużyn w ligach PZPN. Pojawiają się następne. Dla lepszego zrozumienia AKS ZŁY warto obejrzeć kilka materiałów. Zapraszamy!

—————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – Rave Party on DON PEDRO ARENA

(kwiecień 2018)

Zapraszamy na mecze klubu AKS ZŁY

Piątek, 13 kwietnia, imieniny obchodzą Hermenegilda, Ida, Agatonik, Długomił i Karp. Godzina kwadrans po ósmej rano, zapraszamy na wiadomości z AKS-em ZŁYm.SPORT >> Dwumecz: Złe – Fuks Pułtusk // Źli – KS Wesoła już jutro. Don Pedro Arenę otwieramy w sobotę od godz.17, pierwszy mecz startuje o 17:30, drugi o 19:30. Przychodzimy kwadrans przed meczem, aby powitać drużynę. Będą śpiewniki, będzie vege-food, będzie nowy bęben!POLITYKA >> najnowsze sondaże wskazują, że rośnie liczba członków Stowarzyszenia AKS ZŁY, co gwarantuje rozwój klubu. Najbliższa okazja, aby zapisać się do stowarzyszenia, już na sobotnich meczach. Nie ma na co czekać!BIZNES >> fetysze Złego Kibica do nabycia cały tydzień w butikach Fundacja Bęc Zmiana przy ul. Mokotowskiej 65 oraz w Hali Gwardii na placu Żelaznej Bramy 1. Odwiedzamy, nabywamy, obnosimy się. Z kolei bilety na dwu-mecz powstały tradycyjnie w drukarni Studiouh.com. Zapraszamy do korzystania z jej usług.KULTURA >> na ekrany fejsbuka wchodzi długo oczekiwana ekranizacja tego… co działo się na Don Pedro dwa tygodnie temu. Film przygotowało studio „ZŁY MOVIES”, a subtelny podkład muzyczny skleili nasi ultrasi z DreadSoundCore. Prosimy nie regulować odbiorników.POGODA >> nad Szmulkami nieustające słońce, a Bazylika rzuca na nas czarny cień!

Publiée par AKS ZŁY sur jeudi 12 avril 2018

—————————————————————————————————————————–

SUMA WSZYSTKIEGO – STANOWI MOC!

(wrzesień 2017)

————————————————————————————————————————–

ZŁE DZIEWCZYNY – reportaż portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA

(listopad 2017)

—————————————————————————————————————————–

„PIPI SZMULOWIANKA” – Kibice dziękuje piłkarzom po wyjazdowej wygranej na Marymoncie

AKS ZŁY. Kibice dziękują piłkarzom.

I jeszcze na deser nagranie z Marymontu: triumfalna PIPI SZMULOWIANKA, która należy się dziś obu naszym drużynom. Przybywajcie zewsząd na kolejne mecze AKS.Tu Zły Terminarz >> aks-zly.pl/rozgrywki/terminarz

Publiée par AKS ZŁY sur samedi 21 avril 2018

——————————————————————————————————————————

ZŁE DZIECIAKI – ZŁARZANNA na inauguracji Rundy Wiosennej!

(marzec 2018)

https://www.facebook.com/akszly/videos/2032286437020218/

—————————————————————————————————————————–

ZŁE DZIECIAKI – Bęben Zły – ZŁĘBEN!

(kwiecień 2018)

ZŁE DZIECIAKI – BĘBEN też ZŁY!

– Pierwszy wiosenny Dwumecz za nami. Przyniósł sporo, ale niestety nie bramki dla naszych drużyn.AKS ZŁY – FUKS Pułtusk 0:0 >> http://aks-zly.pl/rozgrywki/tabele/AKS ZŁY – KS Wesoła 0:4 >> http://aks-zly.pl/rozgrywki/tabela/Najpierw była świetna meczowa atmosfera, niezła frekwencja i DJ-ska muza grana przez Chuligani Miłości. Potem zaginął sędzia, który miał gwizdać mecz dziewczyn (zresztą do dziś się nie odnalazł, mecz uratowała spontaniczna pani arbiter z Bródna!). Opóźnienie meczowe wykorzystaliśmy na zacieśnianie więzów między licznymi na trybunach prezesami i prezeskami klubu lub na wypełnianiu deklaracji członkowskich – kolejnych 15 osób dołączyło wczoraj do Stowarzyszenia AKS ZŁY! Wreszcie wspólnie kibicowaliśmy przez ponad trzy godziny naszym drużynom. Niestety nie był to ich dzień. Złe Dziewczyny nie wykorzystały swojej piłkarskiej przewagi nad rywalkami i zremisowały 0:0 z FUKS Pułtusk (gratulujemy rywalkom występu!). Dwie godziny później Złe Chłopaki zejdą z Don Pedro Areny pokonani przez KS Wesoła 0:4. Co by nie mówić o pewnych, także bramkowych decyzjach sędziego, rywale byli na boisku lepsi, a przede wszystkim dużo skuteczniejsi. Gdy wydawało się, że będzie to dla naszego klubu gorzka sobota, osłodziły ją Złe Dzieciaki, które przygotowały nam niespodziankę i oddały w ręce dorosłych kibiców Zły Bęben, czyli po prostu ZŁĘBEN! Hej, Zły AKS – cokolwiek wydarzyło się – kochamy Cię!

Publiée par AKS ZŁY sur dimanche 15 avril 2018

—————————————————————————————————————————–

ZŁE DZIECIAKI – znowu coś zmalowały!

(kwiecień 2017)

—————————————————————————————————————————-

„Wszystko czego dziś chce, to z AKaeSem wygrać ten mecz” – KLIPSY PANDA

https://www.facebook.com/akszly/videos/2047071092208419/

—————————————————————————————————————————–

AKS ZŁY – reportaż CANAL+ / Ekstraklasa po godzinach

(czerwiec 2017)

————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – PIERWSZY ALTERNATYWNY KLUB PIŁKARSKI W POLSCE

(sierpień 2016)

————————————————————————————————————————–

KULTURALNY KLUB KIBICA – AKS ZŁY (Dzień Dobry TVN)

>>  AKS ZŁY w Dzień Dobry TVN

————————————————————————————————————————-

AKS ZŁY – FUTBOL BEZ NIENAWIŚCI
maj 2016

———————————————————————————————————————–

KLUB INNY NIŻ WSZYSTKIE / AKS ZŁY WCHODZI DO GRY (TVN Warszawa)
(lipiec 2016)

>> AKS ZŁY – Wchodzi do gry

———————————————————————————————————————-

AKS ZŁY – Pierwszy nabór
(styczeń 2016)

————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – Pierwszy dzień naboru
(styczeń 2016)

AKS ZŁY treningi naborowe

—————————————————————————————————————————

ZŁE WSPARCIE OD DOBRYCH LUDZI