Fankluby

09f62ece5b5173c4505a06043e59fa7eJesteśmy na samym początku naszej historii. Zarówno historii klubu, sportowej historii naszych drużyn jak też historii budowania społeczności fanów.

W Warszawie, w której klub jest umocowany, rzesza sympatyków i kibiców ZŁEGO rośnie systematycznie z każdym miesiącem. Ale specyfika naszego klubu powoduje, że otrzymujemy wyrazy sympatii z całej Polski a nawet z zagranicy. Cieszy nas to bardzo i pozdrawiamy wszystkich naszych ‚fanów na odległość’.

Jednocześnie informujemy, że jesteśmy otwarci na propozycje zakładania ZŁYCH FANKLUBÓW!

Jeżeli jest was w mieście już kilka osób i chcielibyście zawiązać Zły Fanklub to serdecznie zapraszamy do kontaktu: bądź na naszego klubowego maila akszly@gmail.com bądź w wiadomościach przez nasz fanpage. Z chęcią poznamy i wesprzemy każdą taka inicjatywę. Wspólnie ustalimy zasady reprezentowania klubu oraz dalsze szczegóły organizacyjne. Sam fakt wstępowania coraz większej ilości osób do Stowarzyszenia jest dla naszego klubu fundamentalny. Ten klub jest tworzony i utrzymywany przez społeczność. Możecie być jej częścią niezależnie od miejsca zamieszkania.

Dajcie się ponieść Złej idei! ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!