Trzęsienie ziemi na Szmulkach czyli dwumecz

Zacznijmy od liczb: szacujemy, że na wczorajszym Dwu-meczu pojawiło się między 900 a 1000 osób. W momentach największego nasilenia liczniki wskazywały 700-750 (na trybunach + na festynie). Naprawdę, ciężko opisać to wszystko co się wczoraj działo…

Liczba dziennikarzy – od Francuskiej Agencji Prasowej przez media PZPN po lokalne media – liczba dzieci, liczba kibiców, gości z całej Polski, specjalnych gości z Kielc (Megamocni), gości z ośrodków uchodźczych, rzemieślników i „szczupakowych” artystów, masa nowych fanów, jakość dopingu, eskorta dziecięca w składzie 48-dzieciaków (na 22 piłkarki!) i cała atmosfera…

Powiedzmy sobie szczerze: Wyszło z nas całe Zło!

Dziękujemy wszystkim, którzy mieli swój wkład w to wydarzenie 🖤🖤🖤Dziękujemy też naszym piłkarkom, piłkarzom i trenerom – dali z siebie wszystko, pomogli nam przygotować cały event i na koniec rozegrali pasjonujące mecze! A oto wyniki:

AKS ZŁY – HUSARKI MOCHOWO 4:1

⚽️⚽️⚽️ Ania Kaźmierczak
(3 hattrick w 5 meczu – to jest wcielone Zło!)
⚽️ Agata Wiśniewska
(pierwsza bramka dla Złego – Gratulacje Agata!)

AKS ZŁY – KS WESOŁA 1:2

⚽️ Adrian Strąk

Z tabel jasno wynika, że obie drużyny nie spuszczają oka z czołówki trzymając się jej wciąż na bezpieczną odległość.

III LIGA >>
A-KLASA >>

Post ilustrujemy zdjęciami bohatera i bohaterki tej kolejki ligowej. Ania Kaźmierczak i Łukasz Sałkiewicz skutecznie strzelają 🖤 bądź „wprost przeciwnie” 🖤 swoje karne.

Zdjęcia: Hubert Krata (obrona karnego) oraz Mikołaj Starzyński Fotograf(strzelony karny) – dziękujemy!

A już w najbliższy weekend czekają nas aż 3 Złe mecze! Swoje rozgrywki zaczynają bowiem nasze KOSZYKARKI! Na ich absolutny debiut – szczególnie gorąco zapraszamy. Informacje o terminach każdej z drużyn podamy na dniach. Zapełniajcie stadiony i hale – Zły rozlewa się po mieście (i nie jest to reklama Złego Pilsa 🙈🙈🙈)