SPONSORSKA „11” ZŁEGO

SPONSORSKA ‘JEDENASTKA’ ZŁEGO – MOŻESZ… POWINIENEŚ DOŁĄCZYĆ!

Zainteresowanych sponsorów zapraszamy do kontaktu: akszly@gmail.com 

Naszych kibiców i sympatyków serdecznie zachęcamy do podejmowania współpracy i odwiedzania lokali gastronomicznych, drukarni, lodziarni i innych projektów, które wspierają finansowo klub AKS ZŁY!

 

  

Jesteśmy klubem warszawskim, ale przede wszystkim klubem wspólnotowym. Jesteśmy otwarci na każdego, kto wierzy w pozytywne wartości sportu i demokratyczne formy organizacji. Głęboko wierzymy, że w sporcie tkwi ogromny potencjał i AKS ZŁY będzie przykładem prężnego społeczeństwa obywatelskiego w skali mikro.

ZŁY rozwija się jako klub piłkarski i sportowy. Chcemy ruszyć ze szkółką piłkarską oraz z drużynami niepełnosprawnych. Także otworzenie kolejnych sekcji sportowych jest tylko kwestią czasu. Działalność klubu jest non-profit. Cały osiągnięty przychód jest reinwestowany w działalność Klubu dla osiągnięcia pożytku publicznego.

Chcesz aby twoja firma lub twój projekt był kojarzony z tak zacnymi działaniami? Potrzebujesz nowoczesnej formy reklamy, która wzbogaci wizerunek medialny twojej firmy? Chcesz pomóc nam w dalszych działań przywrócenia kultury i demokracji na stadionie? Wierzymy, że współpraca z nami może mieć bardzo ciekawe efekty dla każdego sponsora, który rozumie i szanuje naszą filozofię.

Poszukujemy przyjaznych klubowi i społeczności, świadomych ko-sponsorów. Kompletujemy drużynę sponsorów – naszą trzecią jedenastkę. Do męskiej i żeńskiej jedenastki dołączy niebawem: SPONSORSKA ‘11’ ZŁEGO

Czekamy na zgłoszenia firm, które za niewielkie pieniądze chciałyby wykazać się działalnością społeczenie odpowiedzialną i jednocześnie marketingowo użyteczną. Marki które pasują do naszego projektu to marki często  alternatywne, nie dysponujące dużymi budżetami. Ale zbudowanie z nich zespołu sponsorskiego, ‘Sponsorskiej Jedenastki’, daje możliwość osiągnięcia pożądanego budżetu na rozwój klubu. Większa liczba sponsorów daje klubowi większą stabilność. Czekamy na oferty z Warszawy ale nie tylko.

Co oferuje AKS ZŁY?

AKS ZŁY to klub demokratyczny. Aby stać nas było na niezależność gotowi jesteśmy na dużo głębszą współpracę niż kibice innych klubów. Sponsoring nie dociera u nas do setek obojętnych fanów, ale do konkretnej grupy, która wie, co sponsorowi zawdzięcza i jest w stanie spłacać ten kredyt zaufania.

Oferujemy działania w oparciu o dotarcie do konkretnej społeczności. Progresywnej, otwartej, narzucającej trendy. Marketing szeptany to jedno z naszych głównych narzędzi. Oczywiście oferujemy też cały zestaw działań standardowych, dla mocniejszego wsparcia naszych partnerów. Szczegółowa oferta skrojona jest pod każdego partnera oddzielnie i jest bardzo wszechstronna, obejmuje zarówno reklamę w sieci jak i poza nią. Obszerną ofertę przedstawimy w trakcie spotkania.

Pierwsze firmy już zaklepały sobie miejsce w naszej ‘Sponsorskiej 11 Złego’ ale wciąż jest w niej kilka pozycji do obsadzenia. Zapraszamy do kontaktu!

Zły kontakt:

akszly@gmail.com

www.aks-zly.pl
facebook.com/akszly

Alternatywny Klub Sportowy ZŁY
Konto (Raiffeisen): 57 1750 0012 0000 0000 3293 5524
NIP: 5223060444
Regon: 364092158