Terminarz

TERMINARZ ROZGRYWEK LIGOWYCH DRUŻYNY MĘSKIEJ sezon 2017/2018 (B klasa, grupa 3)

(bardziej senna) RUNDA JESIENNA 2017/2018

20 sierpnia 17:30 >>   UKS Kamionek W-wa – AKS ZŁY  2:3

29 sierpnia  18:00 >>    UKS AszWoj II Rembertów – AKS ZŁY   2:5

2 września 19:30  >>   AKS ZŁY – SS Amigos W-wa    1:4

10 września  11:00    >>   KS Wesoła – AKS ZŁY     2:0              

16 września 14:30 >>   AKS ZŁY – KS Marymont 1911 W-wa     0:1   

20 września 17:00  >>    KS Łomianki II – AKS ZŁY          3:1

23 września 19:30 >>   AKS ZŁY – KS Jedność W-wa       5:1                  

1 października 20:00   >>   KS Bednarska – AKS ZŁY                  3:0

7 października 17:00 >>  AKS ZŁY – Klub Sportowy Blizne            3:0

15 października 15:30 >> Iglica W-wa – AKS ZŁY                      0:4

22 października 16:30 >> AKS ZŁY – GKP Targówek              2:2

29 października 19:30 >> Coco Jambo W-wa – AKS ZŁY                0:2

4 listopada   13:30     >> Akad. Piłkarska Brychczy – AKS ZŁY            2:2

12 listopada 19:00 >> AKS ZŁY – UKS Łady         3:1

(mniej senna) RUNDA WIOSENNA 2017/2018

18 marca 16:00 >>   AKS ZŁY – UKS Kamionek W-wa     7:2

30 marca  20:30 >>   AKS ZŁY – UKS AszWoj II Rembertów     3:1

7 kwietnia 11:00 >>    SS Amigos W-wa – AKS ZŁY    0:2

14 kwietnia  19:30    >>   AKS ZŁY – KS Wesoła           0:4

21 kwietnia   13:00   >>   KS Marymont 1911 W-wa  – AKS ZŁY     0:3

28 kwietnia 17:30  >>   AKS ZŁY – KS Łomianki II           0:5

5 maja 16:00   >>   KS Jedność W-wa  – AKS ZŁY         0:2

12 maja 15:00   >>   AKS ZŁY – KS Bednarska       0:3

15 maja   20:00   >>  Klub Sportowy Blizne  – AKS ZŁY   2:6

19 maja  15:00  >>  AKS ZŁY  – Iglica W-wa      5:0

27 maja (Niedziela)  18:00   >> GKP Targówek – AKS ZŁY           0:3

2 czerwca 17:00    >>  AKS ZŁY   – Coco Jambo W-wa            5:0

9 czerwca   15:00     >>  AKS ZŁY – Akad. Piłkarska Brychczy            (DON PEDRO ARENA)

16 czerwca  17:00 >>  UKS Łady  – AKS ZŁY         (Raszyn, Sportowa 30)

******************************************************************************************************************

TERMINARZ ROZGRYWEK LIGOWYCH DRUŻYNY KOBIECEJ sezon 2017/2018 (4 LIGA)

RUNDA JESIENNA 2017/2018

3 września  19:30 >> AKS ZŁY – ŁKS Łochów     8:0                                      

10 września  11:-00 >> LUKS Sportowa Czwórka II Radom – AKS ZŁY    1:2

16 września  12:30  >> AKS ZŁY – LKS Ostrówek         10:0                       

24 września  10:00  >> KS Raszyn II – AKS ZŁY     1:3             

7 października  15:00 >> AKS ZŁY – Mszczonowianka         0:0

15 października   16:30  >> FUKS Pułtusk – AKS ZŁY                0:3

21 października 13:00  >> Husarki Mochowo – AKS ZŁY             1:9

28 października  17:00  >> AKS ZŁY – „Kurpik” Kadzidło          3:0   (walkower, Kurpik nie dojechał)

12 listopada  17:00 >> AKS ZŁY – MUKS Praga II Warszawa                0:3

RUNDA WIOSENNA 2017/2018

8 kwietnia  15:00 >>  MUKS Praga II Warszawa – AKS ZŁY      7:0 

14 kwietnia  17:30 >>  AKS ZŁY – FUKS Pułtusk     0:0

21 kwietnia  17:00  >>  AKS ZŁY – Husarki Mochowo      8:1          

 >>  Mszczonowianka – AKS ZŁY    0:3    (Walkower)

12 maja  17:00 >> AKS ZŁY – KS Raszyn II          7:1

20 maja  16:00 >>  „Kurpik” Kadzidło   – AKS ZŁY     0:3

27 maja  14:00  >>  ŁKS Łochów – AKS ZŁY           2:1

3 czerwca  15:00  >>  LKS Ostrówek – AKS ZŁY        0:3

10 czerwca  15:15  >>  AKS ZŁY  – LUKS Sportowa Czwórka II Radom       (Don Pedro Arena, K44)           

***