ZŁE filmy

Wśród filmów i klipów opowiadających historię ZŁEGO znajdziecie zarówno te, które nakręciliśmy sami jak i te, które zrobiły o nas media. Każdy przedstawia klub z innej perspektywy i pokazuje wycinek: aspekty sportowe, społeczne, kulturalne, organizacyjne, kibicowskie. Materiały powstawały w różnych momentach rozwoju klubu, jedne podczas pierwszych treningów naborowych (luty 2016), inne pod koniec pierwszej rundy występów naszych obu drużyn w ligach PZPN. Pojawiają się następne. Dla lepszego zrozumienia AKS ZŁY warto obejrzeć kilka materiałów. Zapraszamy!

—————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – RAVE PARTY on DON PEDRO ARENA

(kwiecień 2018)

Zapraszamy na mecze klubu AKS ZŁY

Piątek, 13 kwietnia, imieniny obchodzą Hermenegilda, Ida, Agatonik, Długomił i Karp. Godzina kwadrans po ósmej rano, zapraszamy na wiadomości z AKS-em ZŁYm.SPORT >> Dwumecz: Złe – Fuks Pułtusk // Źli – KS Wesoła już jutro. Don Pedro Arenę otwieramy w sobotę od godz.17, pierwszy mecz startuje o 17:30, drugi o 19:30. Przychodzimy kwadrans przed meczem, aby powitać drużynę. Będą śpiewniki, będzie vege-food, będzie nowy bęben!POLITYKA >> najnowsze sondaże wskazują, że rośnie liczba członków Stowarzyszenia AKS ZŁY, co gwarantuje rozwój klubu. Najbliższa okazja, aby zapisać się do stowarzyszenia, już na sobotnich meczach. Nie ma na co czekać!BIZNES >> fetysze Złego Kibica do nabycia cały tydzień w butikach Fundacja Bęc Zmiana przy ul. Mokotowskiej 65 oraz w Hali Gwardii na placu Żelaznej Bramy 1. Odwiedzamy, nabywamy, obnosimy się. Z kolei bilety na dwu-mecz powstały tradycyjnie w drukarni Studiouh.com. Zapraszamy do korzystania z jej usług.KULTURA >> na ekrany fejsbuka wchodzi długo oczekiwana ekranizacja tego… co działo się na Don Pedro dwa tygodnie temu. Film przygotowało studio „ZŁY MOVIES”, a subtelny podkład muzyczny skleili nasi ultrasi z DreadSoundCore. Prosimy nie regulować odbiorników.POGODA >> nad Szmulkami nieustające słońce, a Bazylika rzuca na nas czarny cień!

Publiée par AKS ZŁY sur jeudi 12 avril 2018

—————————————————————————————————————————–

SUMA WSZYSTKIEGO – STANOWI MOC!

(wrzesień 2017)

————————————————————————————————————————–

ZŁE DZIEWCZYNY – reportaż portalu ŁĄCZY NAS PIŁKA

(listopad 2017)

————————————————————————————————————————

ZŁE DZIECIAKI – ZŁARZANNA na inauguracji Rundy Wiosennej!

(marzec 2018)

Inauguracja rundy wiosennej 2018

Mamy coś dla Was o poranku, da lepszego kopa niż sojowe latte na potrójnym espresso: film z inauguracji rundy! Do nastepnego meczu Złych jeszcze całe 9 dni, bo w najbliższy weekend pauzujemy… Wytrzymacie? 🎶⚽⛄🌱🌷🎶

Publiée par AKS ZŁY sur lundi 19 mars 2018

—————————————————————————————————————————–

ZŁE DZIECIAKI – Bęben Zły – ZŁĘBEN!

(kwiecień 2018)

ZŁE DZIECIAKI – BĘBEN też ZŁY!

– Pierwszy wiosenny Dwumecz za nami. Przyniósł sporo, ale niestety nie bramki dla naszych drużyn.AKS ZŁY – FUKS Pułtusk 0:0 >> http://aks-zly.pl/rozgrywki/tabele/AKS ZŁY – KS Wesoła 0:4 >> http://aks-zly.pl/rozgrywki/tabela/Najpierw była świetna meczowa atmosfera, niezła frekwencja i DJ-ska muza grana przez Chuligani Miłości. Potem zaginął sędzia, który miał gwizdać mecz dziewczyn (zresztą do dziś się nie odnalazł, mecz uratowała spontaniczna pani arbiter z Bródna!). Opóźnienie meczowe wykorzystaliśmy na zacieśnianie więzów między licznymi na trybunach prezesami i prezeskami klubu lub na wypełnianiu deklaracji członkowskich – kolejne 15 osób dołączyło wczoraj do Stowarzyszenia AKS ZŁY! Wreszcie wspólnie kibicowaliśmy przez ponad 3 godziny naszym drużynom. Niestety nie był to ich dzień. Złe Dziewczyny nie wykorzystały swojej piłkarskiej przewagi nad rywalkami i zremisowały 0:0 z FUKS Pułtusk (gratulujemy rywalkom występu). Dwie godziny później Złe Chłopaki zeszli z Don Pedro Arena pokonani przez KS Wesoła 0:4. Coby nie mówić o pewnych, także bramkowych decyzjach sędziego, rywale byli na boisku lepsi, a przede wszystkim dużo bardziej skuteczni. Gdy wydawało się, że będzie to dla naszego klubu gorzka sobota, osłodziły ją Złe Dzieciaki, które przygotowały nam niespodziankę i oddały na ręce dorosłych kibiców Zły Bęben, czyli po prostu ZŁĘBEN! Hej AKS – cokolwiek wydarzyło się – kochamy Cię!

Publiée par AKS ZŁY sur dimanche 15 avril 2018

—————————————————————————————————————————–

ZŁE DZIECIAKI – znowu coś zmalowały!

(kwiecień 2017)

————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – reportaż CANAL+ / Ekstraklasa po godzinach

(czerwiec 2017)

————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – PIERWSZY ALTERNATYWNY KLUB PIŁKARSKI W POLSCE

(sierpień 2016)

————————————————————————————————————————–

KULTURALNY KLUB KIBICA – AKS ZŁY (Dzień Dobry TVN)

>>  AKS ZŁY w Dzień Dobry TVN

————————————————————————————————————————-

AKS ZŁY – FUTBOL BEZ NIENAWIŚCI
maj 2016

———————————————————————————————————————–

KLUB INNY NIŻ WSZYSTKIE / AKS ZŁY WCHODZI DO GRY (TVN Warszawa)
(lipiec 2016)

>> AKS ZŁY – Wchodzi do gry

———————————————————————————————————————-

AKS ZŁY – Pierwszy nabór
(styczeń 2016)

————————————————————————————————————————

AKS ZŁY – Pierwszy dzień naboru
(styczeń 2016)

AKS ZŁY treningi naborowe

—————————————————————————————————————————

ZŁE WSPARCIE OD DOBRYCH LUDZI