Piłkarskie gradobicie w wykonaniu Złych

Za nami bardzo udany Zły Weekend. Drużyna Złych Chłopaków pokonała w sobotę Coco Jambo Warszawa aż 5:0. Lokalni rywale nie mieli szans w starciu z rozpędzoną ekipą Antonio Sheadiego. Jako pierwszy, w 20. minucie do siatki trafił Saheed Adeshina. Niedługo potem zawodnik gości zastał wyrzucony z boiska za druga żółta kartkę. Kilka minut później było już 2:0 po golu Filipa Pelca. Do przerwy wynik nie uległ zmianie, lecz po wznowieniu gry, Źli wznowili strzelecki festiwal. Zanim jednak padły następne bramki, czerwoną kartkę ujrzał drugi zawodnik Coco, skutkiem czego rywale kończyli mecz w dziewiątkę. W 57. minucie wynik na 3:0 podwyższył Patryk Banecki. W ostatnim kwadransie gry swoje gole dołożyli jeszcze Jakub Socha i Michał Kurowski. Rezultat derbów Kawęczyńskiej: 5:0.

W niedzielę Złe Dziewczyny pojechały do Ostrówka, by tam zmierzyć się z miejscowym LKS-em. Gospodynie nie dały rady naszej drużynie, a podopieczne Danuty Wojciechowskiej pewnie zwyciężyły 3:0. Niedługo po pierwszym gwizdku jako pierwsza na listę strzelczyń wpisała się Maria Zdunek. W 10. minucie po faulu w polu karnym na Agnieszce Boćkiewicz, sędzie podyktował jedenastkę. Do jej wykonania podeszła sama poszkodowana i po celnym strzale było już 2:0. Trzeci gol dla AKS-u padł kilka minut po rozpoczęciu drugiej połowy. Tym razem do siatki trafiła Sylwia Dzida. Złe regularnie atakowały bramkę rywalek przez resztę spotkania, lecz więcej goli już nie padło. Trzy punkty wracają do Warszawy.