Gorący Dwumecz na Don Pedro Arenie

Sobotni Dwumecz na Szmulkach upłynął w bardzo gorącej atmosferze z powodu żaru lejącego się z nieba oraz jak zawsze energetycznego dopingu w wykonaniu Złych Kibiców.

Dwumecz rozpoczęli Źli Panowie, którzy mierzyli się tego dnia z KS Bednarską. Mecz był bardzo wyrównany, szczególnie w pierwszej części spotkania, lecz ze strony naszej drużyny brakowało skuteczności. Celnie strzelali natomiast goście. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:2. Po przerwie Źli rzucili się do ataku, ale pomimo licznych okazji, piłka jak zaczarowana nie chciała wpaść do bramki. Zespół Bednarskiej tuż przed końcem spotkania zdołał strzelić trzecią bramkę, choć w drugiej części meczu nie pokazał zbyt wiele. Brawa dla naszych chłopaków za walkę. Wynik na pewno nie odzwierciedla postawy Złej Drużyny na boisku.

Po Złych Chłopakach przyszedł czas na mecz Złych Dziewczyn, które gościły zespół KS Raszyn II. Podopieczne Danuty Wojciechowskiej nie dały szans przyjezdnym i rozgromiły rywalki aż 7:1! Na listę strzelczyń wpisały się: Sylwia Dzida (2 gole w ciągu pierwszych 5 minut!), Agnieszka Boczkiewicz, Agnieszka Boćkowska (z karnego), Maria Zdunek, Paulina Suchorowska i Marta Kaczmarczyk (wolej „stadiony świata”).

Tym razem na kolejny mecz AKS-u nie musimy czekać aż do kolejnego weekendu, gdyż już we wtorek, 15 maja, męska drużyna Złego rozegra wyjazdowe spotkanie z KS Blizne. Mecz odbędzie się na boisku Naprzodu Stare Babice w Zielonkach-Parceli. Pierwszy gwizdek o godzinie 20:00.