Grad goli na Wembley! Zwycięstwo na powitanie wiosny!

Śnieg na trybunach, grad goli na boisku. W mroźnej aurze, lecz w gorącej atmosferze zainaugurowaliśmy piłkarską wiosnę. Złe Chłopaki sprezentowały nam fantastyczne widowisko wygrywając z UKS Kamionek aż 7:2. W drużynie Złego na listę strzelców wpisali się Kamil Półrola, Minh Duc Pham x2, Patryk Banecki, Iwo Jedynecki, Łukasz Sękulski i Filip Pelc.

Podopieczni Antonio Shehadiego od początku meczu kontrolowali przebieg spotkania, regularnie atakując bramkę rywali. Wynik meczu mógłby być jeszcze wyższy, gdyby nie niewykorzystany rzut karny na początku drugiej połowy spotkania. Piłkarze Kamionka walczyli dzielnie i zdołali dwukrotnie trafić do siatki. Ofensywna siła Złego okazała się jednak nie do przebicia i mecz zakończył się wynikiem 7:2.

Nie zawiedli piłkarze i nie zawiedli również kibice, którzy pomimo nagłej zmiany lokalizacji meczu i niskiej temperatury zapewnili naszym zawodnikom gorący doping przez pełne 90 minut.

Rozpoczęliśmy wiosnę od zwycięstwa, spaliliśmy „Złarzannę”, zdarliśmy buty i gardła dając z siebie jak zwykle 100%. Krótko mówiąc: AKS Zły wrócił do gry! Widzimy się znowu 30 marca! Męska drużyna Złego podejmie na Don Pedro Arenie zespół UKS AszWoj II Rembertów. Nie może tam Ciebie zabraknąć! Zły Zły AKS!