Już w tę sobotę na Szmulkach narodzi się nowa praska tradycja: ZŁY DWU-MECZ na Don Pedro Arena

aaaaa-dwumecz

Tego jeszcze w historii polskiej piłki kopanej nie było: ZŁY-DWU-MECZ na Szmulkach!
Podwójny bilet na oba mecze i huragan atrakcji w zawadiackiej cenie: 5 zł.
Wstęp i program: rano od godz.10 i wieczorem od godz.19

@@@

SOBOTA, 24 WRZEŚNIA 2016
‚Don Pedro Arena’ na ul. Kawęczyńskiej 44 (Szmulki area)

Godz. 10:30 – gra drużyna męska! (zapraszamy od godz.10)
Klasa B, grupa II: AKS ZŁY vs KS JEDNOŚĆ W-WA

Godz. 19:30 – gra drużyna żeńska! (zapraszamy od godz.19)
IV Liga Kobiet: AKS ZŁY vs. FUKS PUŁTUSK

@@@

Kawka, ‚AKaeSiak’ i fajny bilecik

Zapraszamy już od godz.10. Będzie poranna kawka, nowy numer naszego ‚AKeSiaka’ za friko i nasz czarno-biały kramik z książkami okołofutbolowymi (także dla dzieci!), szaliczkami, koszulkami, proporczykami i naklejeczkami. Przy wejściu na stadion powitają was tradycyjnie nasi szeregowi prezesi z kolejnym biletem kolekcjonerskim. Warto je zbierać – przyjdzie czas, aby za ich komplet odebrać upominki! Bilet jest tym razem podwójny, dający wstęp na oba sobotnie mecze: poranny panów i wieczorny pań. Płacisz raz, płaczesz dwa razy! A jak się nasze drużyny postarają, to wypuścimy też z klatki euforię!

Gramy, kibicujemy, zdrowo wsuwamy!

Bilet na mecz jest nie tylko podwójny, ale też żarłoczny! Bo właśnie z naszym sobotnim biletem macie przez cały weekend 20% zniżki w barze Lokal Vegan Bistro na ul. Kruczej 23/31. Wegańska karczma w centrum miasta wspiera Złego od miesięcy, tym bardziej więc zachęcamy do spożywania tam słynnego wegańskiego schabowego co najmniej raz w tygodniu:-)

Futbolowo-artystycznie dla małych Złych

Oczywiście także już od godz. 10 rano (i potem od 19 wieczorem) czekają gry i zabawy dla dzieci: projekty futbolowo-artystyczne, nauka ZŁY-ch piosenek, zabawy z piłką i niespodzianki. A w przerwie meczu: 15 minut gry na prawdziwym ligowym boisku przy widowni! Atrakcje powtarzamy też na meczu wieczornym! Zapraszamy więc wszystkich małych Złych, kulturalnie zarazem przypominając rodzicom, że na naszych trybunach przeklinać wolno jedynie osobom w wieku do lat 4!

Nadstawiamy karki!

Jak widać po pierwszych kolejkach ligowych, mecze naszych drużyn bywają stresujące. Co zrobić? Stajemy na wysokości zadania! Na obu sobotnich meczach zagości na trybunach grupa warszawskich masażystów-entuzjastów, praktykująca od lat masaże lecznice i relaksacyjne. MASAŻOWNIA przybędzie całą swoją masującą bandą, aby regeneracyjnie wymasować po meczu naszych graczy, oraz (!) zaoferować naszym kibicom krótkie masaże relaksacyjne karku i pleców w trakcie meczu. Każdy stadion ma takie karki, na jakie sobie zasłużył!

Przyjmujemy do naszego Stowarzyszenia

Zachęcamy wszystkich, aby ściągnęli sobie, wydrukowali i wypełnili przed meczem deklarację członkowską ZŁEGO i przybyli z nią na stadion. Na naszym stoisku będzie można deklarację złożyć na ręce naszych szeregowych prezesów, zadawać pytania, poznać strukturę klubu i potencjalnie swoje miejsce. Deklarację członkowską ściągniecie z naszej strony aks-zly.pl.

Im więcej prezesów i prezesek, tym mocniejszy i stabilniejszy nasz klub. Wiecej info:
http://aks-zly.pl/spolecznosc/czlonkostwo/