ZŁY MĘSKA: mecz na Targówku o wejście do ścisłej ligowej czołówki. ZŁY KOBIECA: mecz o jakże ważne pierwsze punkty!

zly-mecze

ZŁY MĘSKA – zapowiedź najbliższego meczu:

po wysokim zwycięstwie 5:0 nad Orłem Parysew w zeszły weekend, nasze chłopaki powrócili do górnej części tabeli. Jesteśmy na 5 pozycji, przed nami tylko dobry znajomi: Burza Pilawa i Amigos Warszawa (obie po 9pkt, z oboma drużynami już graliśmy) oraz Inter W-wa i KS Glinianka (obie po 6pkt, z Interem graliśmy). Tak więc mamy za sobą głównie mecze z czołówką tabeli. Na koncie na razie dwa zwycięstwa i dwie porażki, całkiem dobrze. Co drugi mecz wygrywamy, a dokładnie: wygrywamy każdy domowy, przegrywamy wyjazdy. Wypadałoby przełamać się na wyjeździe. W najbliższą sobotę czeka nas właśnie wypad na Targówek, gdzie nasza męska drużyna odwiedzi rezerwy warszawskiego Legionu. Powalczymy nie tylko o pierwsze punkty na wyjeździe, ale też o wejście do pierwszej trójki w tabeli. Drużyna wygląda solidniej z meczu na mecz. Po pierwszym meczu z Amigos Warszawa to już zupełnie inny zespół. Dużo pewniejszy swojej wartości, coraz lepiej rozumiejący sie na boisku, grający coraz ciekawszy futbol. Legion z kolei, w razie zwycięstwa, zrówna się z nami w tabeli i powróci do grupy drużyn, które będą się liczyły w tym sezonie. Mecz zapowiada się bardzo emocjonująco. Zapowiadają się też ciekawe roszady w naszej drużynie. Nic tylko zbierać przyjaciół i zapełniać trybuny na Targówku!

Sobota, 17.09, g.14 gramy (B-klasa mężczyzn) mecz z Legionem II na Targówku, ul. Kołowa 18.

@@@

ZŁY KOBIECA – zapowiedź najbliższego meczu:

Nasze dziewczyny czeka daleka wyprawa do Łochowa gdzie zmierzą się z miejscowym ŁKSem a stawką są pierwsze punkty, więc mecz niezmiernie ważny. Co ważne, Łochów też będzie walczył o pierwsze punkty więc spodziewamy się walki o każdy skrawek boiska. To początek rozgrywek i zwycięstwo w tym meczu może dać wygranym nawet trzecie miejsce w tabeli. Jest więc o co walczyć i nie trzeba tego naszym dziewczynom nawet mówić. Drużyna mocno pracuje nad tym aby wygrać swój pierwszy mecz w lidze. To, że potrafią wygrywać pokazywały już na wiosennych sparingach. To, że potrafią walczyć, pokazały także w obu przegranych meczach. Obyśmy mogli świętować pierwszy weekend z sześcioma punktami (zwycięstwa naszych obu drużyn!)

Do Łochowa można wygodnie dojechać pociągiem podmiejskim, wcześniej robiąc sobie np. przerwę w znanym letnisku Urle na kąpiel w miejscowym Liwcu. Czy to nie wspaniały plan na niedzielę?

Niedziela, 18.09, g.14, gramy (IV liga kobiet) mecz z ŁKS Łochów na  Aleja Lochowska 20a (stadion przy Biedronce) w Łochowie.