Chłopaki walczą o utrzymanie kontaktu z czołówką. Dziewczyny o pierwsze ligowe zwycięstwo. Przybywajcie licznie!

Zapow_Orzel_Orlęta

Drużyna męska jest na razie w drugiej części tabeli ale stawka wygląda na bardzo wyrównaną (obecnym liderem jest Burza Pilawa, którą Zły pokonał 2:1) i z każdym meczem tabela może stanąć na głowie. Dzisiejszy mecz z Orłem Parysów zapowiada się bardzo emocjonująco. Rywale mają na koncie jedno zwycięstwo i jedną porażkę a Złe chłopaki muszą powalczyć o 3 punkty właśnie o utrzymanie kontaktu z górną połówką tabeli. Doping bardzo potrzebny, przybywajcie więc gromadnie!

10.09. godz. 18:30 (sobota) B Klasa: AKS ZŁY – Orzeł Parysów – OSiR Targówek, ul. Łabiszyńska 20,

(mecz domowy na zastępczym boisku czyli ‘Zły na zesłaniu’ – stadion ‚Don Pedro’ na Szmulkach jest w ten weekend niedostępny)

@@@

Z kolei w niedzielę zawitają do nas (w tym wypadku – do Rembertowa) liderki po pierwszej kolejce. Orlęta pokonały Mszczonowiankę w stosunku 9:0. Naszym zawodniczkom oczywiście bardzo potrzebne są pierwsze punkty. Więc jeśli chcecie przeżyć ich pierwsze ligowe zwycięstwo – nie może was zabraknąć w niedzielę w starym dobrym Rembertowie!

11.09. godz. 11:00 (niedziela) IV Liga kobiet: AKS ZŁY – GKS Orlęta Babo

szewo – Warszawa-Rembertów – ul. Strażacka 121
(mecz domowy na zastępczym boisku czyli ‘Zły na gigancie’ – stadion ‚Don Pedro’ na Szmulkach jest w ten weekend niedostępny)