Historyczny mecz ZŁEGO w roli gospodarza na ‚DON PEDRO Arena’ – Atrakcje przed meczem!

baner mecz

Oto dzieje się historia! Pierwszy mecz ligowy, do którego AKS ZŁY przystępuje w roli gospodarza na naszej ‚DON PEDRO Arena’ na Szmulkach. Tego nie można przegapić!

AKS ZŁY podejmuje Burzę Pilawa

‚Kasy’ otwieramy o godzinie 12:00 i zapraszamy o przybywanie punktualnie aby niczego nie przegapić. Mecze ZŁEGO to dużo więcej niż tylko futbol!

Oto nasz spektakularny program meczowy:

Od 12:00 – do nabycia KOLEKCJONERSKIE BILETY, rozdajemy naszą STADIONOWĄ GAZETKĘ, leci nie byle jaka muzyka i stoi Złe stoisko: gadżety, proporczyki, książki, kawa.

12:15 – startujemy z ANIMACJĄ DLA NAJMŁODSZYCH KIBICÓW. Będzie nauka naszych kulturalnych stadionowych piosenek i przygotowanie JUNIOR-OPRAWY (czarno-białe balony, które polecą w górę z pierwszym gwizdkiem). Dla najmłodszych Źli opiekunowie przygotują też ‘piłka parzy’, stadionowe puzzle, malowanie buziek, rysowanie kredą, pokaz akrobatyczny oraz więcej gier i zabaw.

12:30 – sensacyjne wydarzenie: zaprezentujemy i wywiesimy baner stadionowy autorstwa znanej artystki MARTY FREJ! Oto krótka zapowiedź artystki: „Oto stworzyłam swój pierwszy baner stadionowy. Kulturalny Zły Baner. Przedstawia warszawską ferajnę udającą się na Zły stadion na Szmulkach. Postaci są lekko stylizowane na lata 50, tyrmandowskie, panowie w marynarkach z watowanymi ramionami, panie – z fryzurami na czasie. Wszystkich łączy wesołe i charakterne usposobienie”.

12:40 – absolutny gwóźdź programu: grupa zagorzałych fanów Leopolda Tyrmanda, znanych ze swoich odczytów w różnych warszawskich klubach czyli ‘BANDA ZŁEGO’ alias ‘MARTA BASAK i Przyjaciele EKIERKI 7’ dokona swojego debiutanckiego stadionowego odczytu; niesamowita EWA CYGLER, warszawianka od pięciu pokoleń, sprzedawczyni na ZOO-markecie, przeczyta warszawską gwarą soczysty fragment ‘Złego’ i tym samym łotrzykowska Warszawa rozbrzmi w samym sercu Szmulek na kwadrans przed gwizdkiem.

13:00 – konferansjerzy przedstawiają składy obu drużyn, zwieramy szyki, serpentyny w górę i zaczyna się widowisko!

Wstęp i ponad 2 godziny atrakcji za: 5 zł.